Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" <Janusz Korczak>

 

 

WROCŁAW

 

Październikowe spotkanie:

Data: 13.10.2017, piątek

Godziny zajęć:

- pierwsza grupa: 17.00-17.30, zajęcia dla dzieci 5-6 lat - W świecie figur

- druga grupa: 17.40-18.10, zajęcia dla dzieci 7-8 lat - Co wspólnego mogą mieć owoce, Alicja w Krainie Czarów i matematyka?

Miejsce: CH Astra, ul. Horbaczewskiego 4-6, (wejście oznaczone szyldem "Helen Doron English" obok wejścia zachodniego do centrum handlowego)

Temat: Matematyka może być fajna!

Formuła spotkania: warsztaty

Prowadzący: Centrum Nauczania MathRiders (www.facebook.com/MathridersWroclaw , www.mathriders.pl)

Opis spotkania: Na naszych zajęciach uczymy przez zabawę, angażujemy wszystkie zmysły, pokazujemy, że poznawanie matematyki może być przyjemne.

Zapisy: zgłoszenie przyjmujemy przez formularz. Kliknij link, uzupełnij i wyślij: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVYEedmIQQ89lHdglUkzKyDpIiM_NkjViwKYQ1FoFOmDG3fw/viewform Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 

 

ŁÓDŹ

Czerwcowe spotkanie:

Data: 18.06.2016 (niedziela) godz. 10.00-13.00

Temat: Dzień Dziecka w Klubie Mamuśki

Miejsce: ul Tatrzańska 42/44, Sala zabaw dla dzieci Szymonek Ancymonek, Łódź

http://www.szymonekancymonek.pl/index.php/mapka

Prowadzący: mamy z Klubu Mamuśki

Formuła spotkania: dobra zabawa

Opis: Zapraszamy na rodzinne pląsy, figle i swawole w Sali Zabaw Szymonek Ancymonek. Będzie dużo dobrej muzyki i radości :) W trakcie zabawy możemy korzystać z wszelkich atrakcji będących na wyposażeniu Sali Zabaw, a w przygotowanych dla nas pokojach będziemy mogli spożyć napoje i przekąski zakupione z dobrze zaopatrzonym barze. Czeka na Was wiele trakcji i niespodzianek!

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą skarpetek na zmianę zarówno dla młodszych jak i tych starszych uczestników zabawy :)

Zapisy: Zgłoszenia (imię i nazwisko rodzica oraz dziecka i jego wieku) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać: Dzień Dziecka. Spotkanie jak zawsze bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona!! Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

GLIWICE

Grudniowe spotkanie mama+maluszek:

Data: 05.12.2014 r. godz. 17.30

Temat: "Mikołajki w Klubie Mamuśki"

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach Filia nr 20, ul. Bernardyńska 2

Formuła spotkania: spotkanie ze św. Mikołajem

Prowadzący: św. Mikołaj

Opis: Już 5 grudnia specjalnie do nas przybędzie z daleka św. Mikołaj!!! Przychodzimy rodzinnie z dziećmi i tatusiami. Rodzice muszą wspomóc trochę św. Mikołaja, przygotowując prezenty dla swoich pociech (koniecznie podpiszcie imieniem i nazwiskiem). Wraz z filią nr 20 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach serdecznie zapraszamy!

Zapisy: zgłoszenia (imiona i nazwiska osób, które przybędą z danej rodziny) przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule prosimy wpisać: mama+maluszek). Spotkanie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Jeśli nie możesz dotrzeć na spotkanie, poinformuj nas o tym smsowo (tel. 693967788).

 

BRZEG

 

Październikowe spotkanie:

Data: 18 października 2017r., godz. 16.30-18.00

Temat: Kolorowe książeczki- bajki, baśnie bajeczki

Miejsce: Czytelnia Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzegu, ul Jana Pawła II 2/2

Formuła spotkania: zajęcia czytelniczo-plastyczno-ruchowe

Prowadzący: Agata Bucyk - absolwentka psychologii od kilku lat pracownik biblioteki dla dzieci gdzie z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia dla najmłodszych czytelników. Kocha podróże.

Opis: Tym razem zapraszamy dzieci do świata baśni, a konkretnie baśni „Trzy świnki” braci Grimm. Dzieci nie tylko będą mogły poznać lub przypomnieć sobie tę baśń, ale również poprzez zabawy i elementy dramy wcielić się w jej postaci i zrozumieć jej mądre przesłanie.

UWAGA: spotkanie dla dzieci 3+

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. '; document.write(''); document.write(addy_text19891); document.write('<\/a>'); //-->\n Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila prosimy wpisać „październik". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 

 

DZIERŻONIÓW

Czerwcowe spotkanie mama+maluszek:

Data: 24.06.2017, sobota, godz. 10.30-13.00

Temat: Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem

Miejsce: Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów w Mościsku ul. Kolejowa 12b, Mościsko

Prowadzący: Danuta Wiśniewska - mama, filolog języka polskiego, bibliotekarka, technik weterynarii, redaktor  radiowy, bajkoterapeutka,  zagorzała  zwolenniczka scrapowania. Prowadzi zajęcia literackie i plastyczne dla dzieci w bibliotece, przedszkolach i szkołach.

Forma spotkania: warsztaty

Opis: Zapraszamy na zajęcia literacko-plastyczne o przyjaźni z wystawą w tle, poświęconą postaci Kubusiowi Puchatkowi.
Misia o Bardzo Małym Rozumku nikomu przedstawiać nie trzeba. Każde dziecko wie, jak wygląda miś przytulanka, miś, z którym łatwiej się zasypia, który często bywa najlepszym przyjacielem i niestrudzonym towarzyszem zabaw. Takiego właśnie misia miał Christopher Robin – syn Alana Alexandra Milne’a. To on zainspirował pisarza do stworzenia opowieści o Kubusiu Puchatku. Kubuś najbardziej lubi historie o sobie samym, a motywacja jego działań zwykle nie jest skomplikowana – miś zrobi wszystko, żeby mieć pełen brzuszek. Najważniejsze, żeby w spiżarni nie zabrakło  miodu!  Puchatek  jest  też  mistrzem  w  układaniu  mruczanek – krótkich rymowanych historyjek, które można mruczeć przy każdej okazji.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko, imię dziecka) przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule prosimy wpisać: mama+maluszek). Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.