Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" <Janusz Korczak>

 

 

WROCŁAW

 

Kwietniowe spotkanie:

Data: 13.04.2018, piątek, godz. 17.00-18.00

Miejsce: GoJump, ul. Jana Długosza 59/75, Wrocław, www.gojump.pl

Temat: Go jump, czyli skocz na spotkanie Klubu Mamuśki

Formuła spotkania: zajęcia sportowe

Prowadzący: GoJump

Opis spotkania: Wiosnę zaczynamy z maluchami na sportowo - w GOjump - Parku Tampolin we Wrocławiu, który jest największym Parkiem Trampolin w Polsce. Na ponad 3500 m2 znajduje się ponad 13 różnych atrakcji: trampoliny, basen z gąbkami, poduchy pneumatyczne, tor przeszkód GOninja, ogromne zjeżdżalnie GOslide, strefa akrobatyczne i inne.

UWAGA! Zapraszamy mamy z dziećmi w wieku od 4 lat. Opiekę nad dziećmi podczas spotkania sprawują rodzice. Prosimy zabrać ze sobą wygodny strój sportowy, dodatkowo są potrzebne skarpetki antypoślizgowe - można je zakupić na miejscu, są za 5 zł i są wielokrotnego użytku.

Zapisy: zgłoszenie przyjmujemy przez formularz. Kliknij link, uzupełnij i wyślij: https://docs.google.com/forms/d/1wQNNDrKvLKAWx39_KWJYls7UHSQ0a7FwhJdo2r9KeKk/viewform?edit_requested=true Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 

 

ŁÓDŹ

Czerwcowe spotkanie:

Data: 18.06.2016 (niedziela) godz. 10.00-13.00

Temat: Dzień Dziecka w Klubie Mamuśki

Miejsce: ul Tatrzańska 42/44, Sala zabaw dla dzieci Szymonek Ancymonek, Łódź

http://www.szymonekancymonek.pl/index.php/mapka

Prowadzący: mamy z Klubu Mamuśki

Formuła spotkania: dobra zabawa

Opis: Zapraszamy na rodzinne pląsy, figle i swawole w Sali Zabaw Szymonek Ancymonek. Będzie dużo dobrej muzyki i radości :) W trakcie zabawy możemy korzystać z wszelkich atrakcji będących na wyposażeniu Sali Zabaw, a w przygotowanych dla nas pokojach będziemy mogli spożyć napoje i przekąski zakupione z dobrze zaopatrzonym barze. Czeka na Was wiele trakcji i niespodzianek!

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą skarpetek na zmianę zarówno dla młodszych jak i tych starszych uczestników zabawy :)

Zapisy: Zgłoszenia (imię i nazwisko rodzica oraz dziecka i jego wieku) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać: Dzień Dziecka. Spotkanie jak zawsze bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona!! Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

KATOWICE

Grudniowe spotkanie mama+maluszek:

Data: 15.12.2017, piątek

GRUPA I: godz 16:30 do 17:30 MAŁE MISIE -  dzieci od 4 miesiąca do dzieci chodzących
GRUPA II: godz 17:30 do 18:30 ZWINNE ŻABKI I SZYBKIE WIEWIÓRKI - od dzieci chodzących do 4 roku życia

Temat: Mama i dziecko w GYM GENERATION

Miejsce: GYM Generation, ul. Dąbrówki 10, Katowice, II piętro ( wejście przy salonie fryzjerskim od ul Opolskiej)
http://gymgeneration.pl/katowice/

Formuła spotkania: zajęcia sportowe

Prowadzący: eksperci GYM GENERATION

Opis: GYM Generation Katowice jest klubem sportowym, w którym realizujemy autorski program z z gimnastyki ogólnorozwojowej dla małych dzieci. Gimnastyka jest obok pływania drugą aktywnością fizyczną, która wpływa najkorzystniej na rozwój dzieci. W GYM Generation Katowice propagujemy również zdrowe nawyki żywieniowe - po zajęciach częstujemy dzieci warzywem lub owocem aby przekonały się do nieznanych i nielubianych zdrowych przekąsek i przegryzek.
Program rekreacyjno sportowy zaprojektowany jest tak, aby wprowadzić podstawowe ćwiczenia gimnastyczne, rozwijające koordynację, siłę i gibkość - ucząc przez zabawę w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Zapraszamy na  spotkanie, na którym przedstawimy krótką informację o wszechstronnych korzyściach płynących z regularnego uprawiania ćwiczeń sportowych oraz pokazowe zajęcia na sali sportowej z naszymi instruktorami.

Spotkanie uwieczni w obiektywie jak zawsze Magdalena Kyzioł
https://www.facebook.com/Kyziolphoto/?fref=ts

Zapisy: zgłoszenia (imiona i nazwiska osób, które przybędą z danej rodziny) przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. '; document.write(''); document.write(addy_text79575); document.write('<\/a>'); //-->\n Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule prosimy wpisać: mama+maluszek). Spotkanie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Jeśli nie możesz dotrzeć na spotkanie, poinformuj nas o tym mailowo.

 

BRZEG

 

Listopadowe spotkanie:

Data: 8.11.2017 r., środa, godz. 16.30-18.00

Temat: Listonosz Pat niesie listy w świat

Miejsce: Czytelnia Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzegu, ul Jana Pawła II 2/2

Formuła spotkania: warsztat

Prowadzący: Agata Bucyk - absolwentka psychologii od kilku lat pracownik biblioteki dla dzieci gdzie z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia dla najmłodszych czytelników. Kocha podróże.

Opis: W czasach e-maili, Messengera i WhatsAppa mało kto pisze tradycyjne listy, a jednak to one mają najwięcej uroku i zapamiętuje się je na długo. W październiku obchodziliśmy Dzień Pisania Listów i warto tę piękną i ciekawą tradycję przekazywać kolejnym pokoleniom. Podczas spotkania dzieci będą miały okazję zobaczyć znaczki, pocztówki i listy pisane odręcznie, otrzymają list od listonosza Pata, poznają jedną z jego przygód, rozwiążą krzyżówkę i… wszystkiego zdradzić nie możemy, będzie również wiele  innych niespodzianek.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. '; document.write(''); document.write(addy_text29848); document.write('<\/a>'); //-->\n Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila prosimy wpisać „listopad". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 

 

DZIERŻONIÓW

Styczniowe spotkanie mama+maluszek:

Data: 27.01.2018 roku (sobota) godz. 11.00-13.00

Temat: „Kartka z sercem” oraz warsztaty literackie dla dzieci

Miejsce: Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów w Mościsku ul. Kolejowa 12b, Mościsko

Prowadzące: Justyna Skoczylas-Janowska. Cześć :) Jestem skromną i bezkonfliktową osobą, mamą dwóch Urwisów pasjonującą się papierem  i klejem ;). Moja przygoda z rękodziełem trwa 5 lat,  w ciągu tego czasu dużo się nauczyłam, poznałam różne techniki oraz mnóstwo wspaniałych blogów w tym utalentowanych osób. Kocham komponować przestrzenne i kwieciste kartki, wykazujące się elegancją, które rzadko mieszczą się w kopertach :p Mimo, iż uwielbiam papiery lubię również czasem ozdobić przedmioty metodą decoupage. W święta powstały moje pierwsze bombki3d, prace wywołały ogromną radość wśród moich bliskich.
Zapraszam na sobotnie kreatywne spotkanie, gdzie wspólnie przygotujemy walentynkowe kartki - to będzie mój debiut w prowadzeniu miniwarsztatów, ale jestem pewna, że spędzimy miło czas :)

Danuta Wiśniewska - mama, filolog języka polskiego, bibliotekarka, technik weterynarii, redaktor radiowy,  bajkoterapeutka, zagorzała zwolenniczka scrapowania i … lista długa i otwarta mam nadzieję jeszcze przez kilkanaście lat. Dzięki moim córeczkom wszelkie nabywane umiejętności mogę przetestować na ich chłonnych umysłach i chętnych do współpracy paluszkach (tak, tak – te weterynaryjne też). 

Forma spotkania: warsztaty

Opis: Styczniowe spotkanie Klubu Mamuśki w Dzierżoniowie będzie wyjątkowe. W bibliotece, oprócz warsztatów plastycznych prowadzonych przez Justynę, odbywać się będą bardzo interesujące zajęcia literackie dla dzieci. A zaprasza na nie niezastąpiona klubowa przyjaciółka Danusia.

godz. 11.00
DKK czyli Dyskusyjny Klub Książkowy zaprasza na zajęcia z książką F. Boucher „ Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet jeśli nie lubisz czytać”.

godz. 12.00
Teatr Kamishibai zaprasza na spektakl „Kotka Milusia”/tekst Elena Molisani, ilustracje Alessandro Sanna/
Kamishibai (jap. kami -- papier, shibai - sztuka) oznacza teatr obrazkowy lub inaczej teatr ilustracji. Jest to technika opowiadania wywodząca się z Japonii, wykorzystująca kartonowe plansze z obrazkami i tekstem oraz drewnianą lub kartonową skrzynkę, na wzór parawanu z teatrzyków marionetkowych, w której przedstawiane są kolejne fragmenty historii.

UWAGA: zabieramy nożyczki, klej

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko, imię dziecka) przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule prosimy wpisać: mama+maluszek). Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.