Get Adobe Flash player

"Żadna mądrość, której możemy nauczyć się na ziemi, nie da nam tego,
co słowo i spojrzenie matki" <Wilhelm Raabe>

WROCŁAW

 

Kwietniowe spotkanie dla mam:

Data: 16.04.2018, poniedziałek, godz. 19.00-22.00

Miejsce: Fabryka Chwil, ul. Zakładowa 14 B, C, D (blok tuż obok Leclerca), https://www.facebook.com/FABRYKA-CHWIL-2001732340101202/

Temat: 7. urodziny Klubu Mamuśki

Formuła spotkania: wielkie świętowanie

Prowadzący:

Natalia Saracyn Fotografiahttp://www.nataliasaracyn.pl/ - każda mama podczas urodzin będzie miała swoją minisesję foto. Otrzymamy elegancką fotopamiątkę urodzinową :)

Świeże Na Talerze, www.swiezenatalerze.pl  Twoje dziecko słabo je? Nie lubi warzyw i owoców? Nie wiesz jak je zachęcić? Na mini warsztatach organizowanych przez Świeże Na Talerze przygotujesz samodzielnie przynajmniej 3 przekąski, które uatrakcyjnią posiłek Twojego dziecka i dzięki temu Twoja pociecha zje smaczny i zdrowy posiłek.

Skakanka Centrum Animacji i Zabawy, https://www.facebook.com/animacjeskakanka/ Z pomocą specjalnej maszynki stworzymy klubowe przypinki urodzinowe!

Opis spotkania: 7 lat to poważny wiek! 7 lat spotkań, 7 lat nowych znajomości, przyjaźni, informacji i inspiracji, za które wszystkim klubowym mamom dziękujemy! Na urodzinowe spotkanie zapraszamy do wyjątkowego miejsca - Fabryki Chwil, a w świętowaniu pomogą nam: Skakanka Centrum Edukacji i Zabawy (z niespodziankami-przypinkami dla mam), Świeże Na Talerze z pysznym pokazem zdrowego i twórczego przyrządzania przekąsek oraz Natalia Saracyn Fotografia, dzięki której każda mama otrzyma profesjonalne pamiątkowe zdjęcie urodzinowe :)
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

UWAGA! Prosimy, aby zabrać ze sobą po 2 zł na okolicznościową urodzinową przypinkę.

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://drive.google.com/open?id=1DHrponYpv_1fouA86y1u_4J3TdxBzAKa3Kru2N-d-ME Kliknij link lub skopiuj go do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

DZIERŻONIÓW

 

Majowe spotkanie:

Data: 31.05.2017 (środa) godz. 17.00

Miejsce: Biuro Nieruchomości „Centro”, Rynek 55 lok. 4, Dzierżoniów  (dawny budynek sądu)

Temat: Dzień Matki w Klubie Mamuśki

Prowadząca: Marzena Zdolska - mama Filipa (6l.),  kobieta sukcesu, specjalistka z zakresu social media i marketingu. Właścicielka firmy Clever Media, organizatorka i pomysłodawczyni I Forum Kobiet „Jestem Kobietą” oraz największego motywacyjno-biznesowego eventu na Dolnym Śląsku II Dolnośląskie Forum Business & Motivation.

Formuła spotkania: warsztaty

Opis: Historia Marzeny to dowód na to, że możesz osiągać rzeczy, które wielu wydają się niemożliwe, że  to o czym marzysz jest dla ciebie jeśli tylko znajdziesz w sobie siłę by po to sięgnąć. Porozmawiamy o tym jak można połączyć życie rodzinne z rozwojem kariery zawodowej, a dla wszystkich mam businesswoman Marzena opowie o planach rozwoju w Clever Media, które pozwolą rozwinąć Wasz biznes.

Prosimy o zbieranie i przyniesienie zakrętek :)
Po spotkaniu zapraszamy do kawiarni na kawę :)

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "maj". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 

GLIWICE

Styczniowe spotkanie:

Data: 24.01.2018, środa, godz. 18.30-20.00

Miejsce: Bobo love, Bankowa 7, Gliwice

Temat: zACTiwizuj się do nauki języka obcego i ... (nie tylko) w duchu family-work balance!

Formuła spotkania: warsztaty

Prowadząca: Kamila Sobel akredytowany language, life & business coach. Aktywizuje do skutecznej nauki/nauczania języków obcych (i nie tylko), zachowując family – work balance,  http://www.izbacoachingu.com/lista-akredytowanych-coachow/kamila-sobel

Opis: Ile razy w tygodniu gonisz dzieci do powtarzania słówek z angielskiego?
Ile razy wozisz na zajęcia z niemieckiego czy francuskiego?
Kiedy Ty ostatni raz uczyłaś się języka obcego? w liceum...? może na studiach? Pomyśl o sobie!

Zapraszamy na warsztaty ze znaną już klubowiczkom, Kamilą Sobel. Rok temu robiłyśmy listę swoich 100 marzeń, teraz czas na "zACTiwizowanie się". Po pierwsze:  przygotuj odpowiedź na pytanie: Do czego chcesz się zACTiwizować? Po drugie: jeśli byłaś na poprzednim warsztacie ZNAJDŹ w pamięci (kartce, notesie?!?) swoją listę marzeń. Co już udało Ci się
zrealizować, co jest Ci już niepotrzebne a co dopiszesz o tej listy w 2018 roki?!? Resztą zajmiemy się na warsztatach :)

Zapisy: spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, obowiązuje jednak rezerwacja poprzez wysłanie zgłoszenia mailowego na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule „styczeń”, w treści imię i nazwisko uczestniczki. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

 

BRZEG

 

Październikowe spotkanie:

Data: 25 października 2017 r., godz. 16.30-18.00

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Brzegu Oddział dla Dzieci ul. Jana Pawła II 2/2

Temat: Być blisko, ale nie dać sobie wejść na głowę (spotkanie w ramach cyklu "Supełek Rozmaitości" ralizowanego w każdą środę miesiąca)

Prowadzący: Joanna Bzdzion, coach rodzicielski. Pracuje z rodzicami, pomagając im budować dobre relacje z dziećmi. Jest przekonana, że wszystkie dzieci są z natury dobre, a trudne dziecięce zachowania wynikają z tego, że nie potrafią one inaczej komunikować swoich potrzeb. Wierzy też, że rodzice są najważniejszymi nauczycielami dzieci i że warto, jako rodzic, nabywać umiejętności, które pozwolą budować dobre i szczęśliwe relacje z dziećmi. Ma dwójkę dzieci w wieku 6 i 3 lat.

Formuła spotkania: interaktywny wykład

Opis spotkania:  Wychowanie dzieci przysparza dorosłym wielu wątpliwości:
•    Co i jak robić, żeby wychować szczęśliwego człowieka?
•    Jak poradzić sobie z własnymi emocjami?
•    Jak być blisko, a jednocześnie nie dać sobie wejść na głowę?

Dzieci często naciskają najczulsze przyciski rodziców i budzą skrajne emocje- od niepojętej miłości i radości, po największą złość. Relacja rodzic-dziecko to relacja, która jest dla wielu osób bardzo ważna. Warto przyglądać jej się z różnych stron, odkrywać ją na nowo i budować tak, jak pragniemy. Dobre relacje z innym ludźmi (zwłaszcza z własnymi dziećmi czy rodzicami) są jednym z ważniejszych źródeł satysfakcji w życiu. Dlatego tak ważne jest, żeby o nie dbać, budować je świadomie i rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila prosimy wpisać 'październik'. Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

 

ŁÓDŹ

 

Marcowe spotkanie:

Data: 14 marca (środa), godz. 19.00-22.00

Miejsce: Tawerna Pepe - Verde, rynek Manufaktury

Temat: Piękna Łódź

Prowadzące: Magdalena Korycka oraz każda mama

Formuła spotkania: spotkanie, pogaduchy, wymiana książek

Opis spotkania: Kochane Mamy, zapraszamy Was na spotkanie z cyklu jak piękna jest Łódź. Tym razem zapraszamy Was do Tawerny Pepe - Verde na rynku Manufaktury. Lokal jest przesiąknięty klimatem morza ale można tu zjeść również pyszne dania mięsne, sałatki i zupy. Dla tych Mam, które nie założyły sobie jako postanowienia noworocznego odchudzania, zdradzę, że w lokalu podają nieziemskie desery. Dla każdego coś miłego.  W taki zimny jeszcze czas miło będzie poczuć się jak na wakacjach. Przyjemna atmosfera posłuży relaksowi na co zapraszam Was serdecznie. Wspólnie
spędźmy wyjątkowy wieczór.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać: "marzec". Ilość miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KATOWICE

 

Kwietniowe spotkanie:

Data: 26.04.2018 r, czwartek, godz. 18:00 -21:00

Miejsce: Kawiarnia Fotograficzna Katowice

https://www.facebook.com/kawiarniafotograficzna/

Temat: Wiosenne porządki w życiu zawodowym

Formuła spotkania: dyskusja

Prowadząca: Małgorzata Binias - Wilga, pomaga ludziom i zespołom pracować z radością i satysfakcją. Jest akredytowanym Coachem ICF, psychologiem i trenerem. Jest również autorką projektu Mama wraca do gry,w którym pomaga mamom w dokonywaniu zmian w życiu zawodowym w zgodzie ze sobą i swoją rolą.

https://www.facebook.com/MamaWracaDoGry/

Opis: Czujesz, że w Twoim życiu zawodowym czas na wiosenne porządki?Chcesz pracować z radością  i satysfakcją, mieć poczucie, że jesteś we właściwym miejscu?

Nasze spotkanie pozwoli Ci:
- przyjrzeć się temu co dla Ciebie ważne w życiu zawodowym i nie tylko
- zastanowić się nad tym co chcesz zmienić, by poczuć się lepiej w swojej pracy
-zaplanować pierwsze kroki
- zwiększyć swoją pewność siebie w dążeniu do upragnionego celu

Będziemy rozmawiać, eksperymentować, działać, na pewni nie będzie to nudny wykład.

Spotkanie to dwie i pół godziny, które przybliżą Cię do pozytywnych zmian i będą okazją do spotkania fajnych kobiet, które podobnie jak Ty nie chcą w 2018 stać w miejscu.

Spotaknie uwieczni w obiektywie jak zawsze Magdalena Kyzioł
https://www.facebook.com/Kyziolphoto/?fref=ts

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tytule maila należy wpisać "kwiecień". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 

 


SOSNOWIEC

Wrześniowe spotkanie:

Data: 24.09.2017, godz. 10.00-18.00

Miejsce: MOK Wojkowice

Temat: Dla Alicji
https://www.facebook.com/alicjamickos/

Prowadzący: każda mama

Formuła spotkania: impreza charytatywna, rozmowy z ekspertami / animacje dla dzieci / warsztaty ze specjalistami

Opis: Łączymy przyjemne z pożytecznym. 24 września spotykamy się, by porozmawiać, pobyć razem, napić się pysznej herbaty lub aromatycznej kawy. Po to, aby wymienić się spostrzeżeniami i wakacyjnymi wspomnieniami. Ale nie tylko. W tym dniu spotykamy się także po to, by pokazać, że mamuśki mogą na siebie liczyć. Zawsze!

24 września wielki piknik charytatywny na rzecz Ali Mickoś. W trakcie imprezy będziecie mogły skorzystać z porad specjalistów, m.in. fizjoterapeutów. Jeśli macie jakieś pytania, notujcie je już dziś i przybywajcie jak najliczniej???? Będzie dużo dobrej zabawy, moc pozytywnej energii i ogromna porcja wiedzy.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "wrzesień".

 

 

CZĘSTOCHOWA

Najbliższe spotkanie:

Data:

Miejsce: 

Temat:

Prowadząca:

Formuła spotkania:

Opis:

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "spotkanie". Liczba miejsc ograniczona.

 

NYSA

 

Najbliższe spotkanie:

Data:

Miejsce:

Temat:

Prowadząca:

Opis: 

Formuła spotkania: 

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tytule maila należy wpisać "spotkanie". Liczba miejsc ograniczona.