Get Adobe Flash player

"Żadna mądrość, której możemy nauczyć się na ziemi, nie da nam tego,
co słowo i spojrzenie matki" <Wilhelm Raabe>

WROCŁAW

 

Styczniowe spotkanie dla mam:

Data: 08.01.2018, poniedziałek, godz. 19.00-22.00

Miejsce: Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin”, ul. Dubois 33-35a 50-207 Wrocław http://www.krzywykomin.pl/

Temat: (Nie)bezpieczeństwa małych wrocławian, czyli spotkanie z policją

Formuła spotkania: wykład + 100 pytań do…

Prowadzący: st. sierż. Łukasz Raczkowski – Wydział Prewencji Patrolowej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu

Opis spotkania: Tym razem skupimy się na bezpieczeństwie naszych pociech, pokażemy niebezpieczeństwa, jakie czyhają na nieletnich w przedszkolu i szkole, na podwórku, w hipermarketach i innych miejscach publicznych. Dowiemy się, jakie metody wykorzystują aktualnie przestępcy, by „zwabić” dziecko do samochodu, namówić na spotkanie czy wejść do mieszkania. O tym, jak rozmawiać ze swoimi dziećmi i jak przygotować je do sytuacji, które mogą się niestety w ich życiu zdarzyć, opowie nam specjalista, st. sierż Łukasz Raczkowski z Wydziału Prewencji Patrolowej KWP we Wrocławiu, na co dzień prowadzący m.in. spotkania z zakresu bezpieczeństwa w placówkach edukacyjno-opiekuńczych naszego miasta.

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://goo.gl/forms/9fim3FHyjLnoHyVp2 Kliknij link lub skopiuj go do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

DZIERŻONIÓW

 

Majowe spotkanie:

Data: 31.05.2017 (środa) godz. 17.00

Miejsce: Biuro Nieruchomości „Centro”, Rynek 55 lok. 4, Dzierżoniów  (dawny budynek sądu)

Temat: Dzień Matki w Klubie Mamuśki

Prowadząca: Marzena Zdolska - mama Filipa (6l.),  kobieta sukcesu, specjalistka z zakresu social media i marketingu. Właścicielka firmy Clever Media, organizatorka i pomysłodawczyni I Forum Kobiet „Jestem Kobietą” oraz największego motywacyjno-biznesowego eventu na Dolnym Śląsku II Dolnośląskie Forum Business & Motivation.

Formuła spotkania: warsztaty

Opis: Historia Marzeny to dowód na to, że możesz osiągać rzeczy, które wielu wydają się niemożliwe, że  to o czym marzysz jest dla ciebie jeśli tylko znajdziesz w sobie siłę by po to sięgnąć. Porozmawiamy o tym jak można połączyć życie rodzinne z rozwojem kariery zawodowej, a dla wszystkich mam businesswoman Marzena opowie o planach rozwoju w Clever Media, które pozwolą rozwinąć Wasz biznes.

Prosimy o zbieranie i przyniesienie zakrętek :)
Po spotkaniu zapraszamy do kawiarni na kawę :)

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "maj". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 

GLIWICE

Październikowe spotkanie:

Data: 19.10.2017, czwartek,  godz. 17.30-19.00

Miejsce: "O rety", ul. Derkacza 13, 44-100 Gliwice

Temat: Mamuśki heklują

Formuła spotkania: warsztaty

Prowadząca: Ewa z Pufoniady, https://web.facebook.com/pufoniada/

Opis: "Kreatywność jest zaraźliwa", mawiał Albert Einstein. I my na takie kreatywne zajęcia zapraszamy w październiku. Chwycimy w dłonie szydełka. Przypomnimy sobie co to są słupki i półsłupki. Szydełkowanie dla wielu jest twórczą i relaksującą pasją, ale też odpręzającą zabawą po całym dniu pracy. Szydełkowanie to obecnie modne hobby. W trakcie warsztatów zrobimy podstawki pod kubek z sznurka bawełnianego. Spotkanie zarówno dla osób szydełkujących, jak i dla tych, które dopiero planują zacząć przygodę z heklowaniem ????

Sznurki na warsztaty dostarcza Lovely Cottons, https://web.facebook.com/lovelycottonsyarn/

UWAGA: prosimy zabrać ze sobą szydełka nr 8-10 (jeśli ktoś takie posiada).

Zapisy: spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, obowiązuje jednak rezerwacja poprzez wysłanie zgłoszenia mailowego na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule „październik”, w treści imię i nazwisko uczestniczki. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

 

BRZEG

 

Październikowe spotkanie:

Data: 25 października 2017 r., godz. 16.30-18.00

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Brzegu Oddział dla Dzieci ul. Jana Pawła II 2/2

Temat: Być blisko, ale nie dać sobie wejść na głowę (spotkanie w ramach cyklu "Supełek Rozmaitości" ralizowanego w każdą środę miesiąca)

Prowadzący: Joanna Bzdzion, coach rodzicielski. Pracuje z rodzicami, pomagając im budować dobre relacje z dziećmi. Jest przekonana, że wszystkie dzieci są z natury dobre, a trudne dziecięce zachowania wynikają z tego, że nie potrafią one inaczej komunikować swoich potrzeb. Wierzy też, że rodzice są najważniejszymi nauczycielami dzieci i że warto, jako rodzic, nabywać umiejętności, które pozwolą budować dobre i szczęśliwe relacje z dziećmi. Ma dwójkę dzieci w wieku 6 i 3 lat.

Formuła spotkania: interaktywny wykład

Opis spotkania:  Wychowanie dzieci przysparza dorosłym wielu wątpliwości:
•    Co i jak robić, żeby wychować szczęśliwego człowieka?
•    Jak poradzić sobie z własnymi emocjami?
•    Jak być blisko, a jednocześnie nie dać sobie wejść na głowę?

Dzieci często naciskają najczulsze przyciski rodziców i budzą skrajne emocje- od niepojętej miłości i radości, po największą złość. Relacja rodzic-dziecko to relacja, która jest dla wielu osób bardzo ważna. Warto przyglądać jej się z różnych stron, odkrywać ją na nowo i budować tak, jak pragniemy. Dobre relacje z innym ludźmi (zwłaszcza z własnymi dziećmi czy rodzicami) są jednym z ważniejszych źródeł satysfakcji w życiu. Dlatego tak ważne jest, żeby o nie dbać, budować je świadomie i rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila prosimy wpisać 'październik'. Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

 

ŁÓDŹ

 

Styczniowe spotkanie:

Data: 18.01.2018 (czwartek)  godz 19.00-22.00

Miejsce: Restauracja u Kretschmera, ul. Kopernika 64, 90-553 Łódź

Temat: Noworoczne spotkanie

Prowadzące: każda mama

Formuła spotkania: spotkanie, pogaduchy, wymiana książek

Opis spotkania: Kochane Mamy , rozpoczął się NOWY, lepszy, piękniejszy rok i z tej okazji życzymy Wam radości z rzeczy małych , uśmiechu na co dzień, zadowolenia z dzieciaków , wielkich pokładów cierpliwości , sukcesów na różnych polach, cudownych przyjaciół i wielu fantastycznych spotkań . A żeby rozpocząć tę dobrą passę, zapraszamy Was na spotkanie Klubu Mamuśki do wyjątkowego miejsca, jakim jest Restauracja u KRETSCHMERA w Hotelu Tabaco przy ulicy Kopernika 64 (sala VIP).

Posiedzimy, wypijemy wspólnie kawę i poplotkujemy, jak tylko mamy potrafią :) Jednocześnie chcę Wam zaproponować wymianę książek. Jeśli posiadacie w domu książki, które przeczytałyście i chciałybyście wymienić je na jakieś inne, ciekawe pozycje - przynieście je ze sobą. I podpowiadamy Wam w tajemnicy, że w restauracji można baaaardzo smacznie zjeść, więc warto mieć przy sobie troszkę pieniążków :)

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać: "styczeń". Ilość miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KATOWICE

 

Listopadowe spotkanie:

Data: 15.11. 2017, środa, godz. 18.00-19.30

Miejsce: Studio Makijazu Make up Mamy, Marcinkowskiego 4C, 40-233 Katowice
https://www.facebook.com/makeupmamy/?ref=br_rs

Temat: Make up Mamy

Formuła spotkania: zajęcia sportowe

Prowadząca: Weronika, lat 32, makijażystka z 10-letnim doświadczeniem, szkoleniowiec. Po narodzinach mojej córeczki połączyłam to, co umiem (makijaż - TAK - można się go nauczyć) z tym, co mnie pasjonuje (szkolenia). Powstało więc MakeUp Mamy - projekt dla mam, które potrzebują pomocy w temacie makijażu. Prowadzę warsztaty makijażu, na których uczę jak krok po kroku wykonać idealny makijaż dzienny

Opis: Spotkamy się, żeby pogadać o makijażu- która z nas tego nie lubi?:) Pokażę Wam moje ulubione szybkie tricki dla zabieganych mam, dzięki którym w dosłownie 5 minut można wyczarować efekt WOW. Spotkanie potrwa ok. 1,5 godziny.

Spotaknie uwieczni w obiektywie jak zawsze Magdalena Kyzioł
https://www.facebook.com/Kyziolphoto/?fref=ts

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tytule maila należy wpisać "listopad". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 

 


SOSNOWIEC

Wrześniowe spotkanie:

Data: 24.09.2017, godz. 10.00-18.00

Miejsce: MOK Wojkowice

Temat: Dla Alicji
https://www.facebook.com/alicjamickos/

Prowadzący: każda mama

Formuła spotkania: impreza charytatywna, rozmowy z ekspertami / animacje dla dzieci / warsztaty ze specjalistami

Opis: Łączymy przyjemne z pożytecznym. 24 września spotykamy się, by porozmawiać, pobyć razem, napić się pysznej herbaty lub aromatycznej kawy. Po to, aby wymienić się spostrzeżeniami i wakacyjnymi wspomnieniami. Ale nie tylko. W tym dniu spotykamy się także po to, by pokazać, że mamuśki mogą na siebie liczyć. Zawsze!

24 września wielki piknik charytatywny na rzecz Ali Mickoś. W trakcie imprezy będziecie mogły skorzystać z porad specjalistów, m.in. fizjoterapeutów. Jeśli macie jakieś pytania, notujcie je już dziś i przybywajcie jak najliczniej???? Będzie dużo dobrej zabawy, moc pozytywnej energii i ogromna porcja wiedzy.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "wrzesień".

 

 

CZĘSTOCHOWA

Najbliższe spotkanie:

Data:

Miejsce: 

Temat:

Prowadząca:

Formuła spotkania:

Opis:

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "spotkanie". Liczba miejsc ograniczona.

 

NYSA

 

Najbliższe spotkanie:

Data:

Miejsce:

Temat:

Prowadząca:

Opis: 

Formuła spotkania: 

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tytule maila należy wpisać "spotkanie". Liczba miejsc ograniczona.