Get Adobe Flash player

"Żadna mądrość, której możemy nauczyć się na ziemi, nie da nam tego,
co słowo i spojrzenie matki" <Wilhelm Raabe>

WROCŁAW

 

Czerwcowe spotkanie dla mam:

Data: 21.06.2017, środa, godz. 19.00-22.00

Miejsce: ul. Przyjaźni 20/U3, 53-030 Wrocław, https://www.facebook.com/hokuskawa/

Temat: W chmielowej krainie, czyli historia i degustacja piwa

Formuła spotkania: spotkanie z piwem

Prowadzący: Damian Kuprowski, ekspert ds. piwa w Browarze Profesja

Opis spotkania: W Klubie Mamuśki smakowałyśmy już wino, znamy historię i tajniki dobrej kawy, a teraz na zakończenie sezonu spotkań w roku szkolnym 2016/2017 zapraszamy na spotkanie z piwem. Poznamy jego historię od początku istnienia poprzez wpływ na naszą kulturę w ciągu wieków, aż po piwną rewolucję w Polsce, która trwa do chwili obecnej. W trakcie trwania spotkania zaplanowane jest niespodzianka dla mam - panel degustacyjny, czyli sprawdzimy różne rodzaje piwa.

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://goo.gl/forms/SSRWENcTHTHK3uhE3 Kliknij link lub skopiuj go do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

DZIERŻONIÓW

 

Majowe spotkanie:

Data: 31.05.2017 (środa) godz. 17.00

Miejsce: Biuro Nieruchomości „Centro”, Rynek 55 lok. 4, Dzierżoniów  (dawny budynek sądu)

Temat: Dzień Matki w Klubie Mamuśki

Prowadząca: Marzena Zdolska - mama Filipa (6l.),  kobieta sukcesu, specjalistka z zakresu social media i marketingu. Właścicielka firmy Clever Media, organizatorka i pomysłodawczyni I Forum Kobiet „Jestem Kobietą” oraz największego motywacyjno-biznesowego eventu na Dolnym Śląsku II Dolnośląskie Forum Business & Motivation.

Formuła spotkania: warsztaty

Opis: Historia Marzeny to dowód na to, że możesz osiągać rzeczy, które wielu wydają się niemożliwe, że  to o czym marzysz jest dla ciebie jeśli tylko znajdziesz w sobie siłę by po to sięgnąć. Porozmawiamy o tym jak można połączyć życie rodzinne z rozwojem kariery zawodowej, a dla wszystkich mam businesswoman Marzena opowie o planach rozwoju w Clever Media, które pozwolą rozwinąć Wasz biznes.

Prosimy o zbieranie i przyniesienie zakrętek :)
Po spotkaniu zapraszamy do kawiarni na kawę :)

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "maj". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 

GLIWICE

Lutowe spotkanie:

Data: 24.02.2017, piątek,  godz. 18.30-20.00

Miejsce: Pracownia dsceramika, ul. Jana Pawła II 14D /II, 44-100 Gliwice, www.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Temat: Spotkanie z ceramiką

Formuła spotkania: warsztaty

Prowadząca: Dagmara Skowron, właścicielka pracowni www.dsceramika.pl, www.facebook.com/dsceramika. Podążając za własnymi marzeniami przewróciła swój świat do góry nogami i stworzyła kreatywne miejsce, gdzie możecie się zatrzymać, zrelaksować i pobudzić kreatywność swoją i swoich bliskich

Opis: Dsceramika to pracownia, która powstała z pasji. To miejsce, gdzie każdy może stworzyć własne ceramiczne rękodzieło. To najlepsze miejsce do malowania i zdobienia ceramiki. To również sklep z rękodziełem, wykonanym przez polskich projektantów, artystów i rękodzielników. Praca w glinie rozwija umiejętności manualne, pobudza wrażliwość, uczy cierpliwości i wytrwałości. Przyjdź, dowiesz się czegoś o glinie, warsztatach, życiowych zmianach, być może stworzysz swoje małe arcydzieło.

Koszt: pokrywamy koszt materiałów - 10 zł (płatność tylko gotówką).

Zapisy: spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, obowiązuje jednak rezerwacja poprzez wysłanie zgłoszenia mailowego na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule „luty”, w treści imię i nazwisko uczestniczki. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

 

BRZEG

 

Grudniowe spotkanie:

Data: 15 grudnia 2016 r., godz. 18.00-19.30

Miejsce: Zespół Szkół Medycznych w Brzegu, ul. Ofiar Katynia 25 sala Akwarium (przy wejściu głównym po lewej stronie)

Temat: Spotkanie wigilijne w Klubie Mamuśki

Prowadzący: każda mama

Formuła spotkania: spotkanie świąteczne

Opis spotkania: Zapraszamy na wigilijne spotkanie Klubu Mamuśki. Będzie czas na dobre życzenia i rozmowy, a dzieciaki będą mogły się pobawić pod czujnym okiem opiekunki.

UWAGA: Mały poczęstunek przygotuje dla nas Inspiracja Catering https://www.facebook.com/inspiracjacatering/?fref=ts . Prosimy, by uczestniczki zadbały o coś słodkiego na stół wigilijny.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila prosimy wpisać 'grudzień'. Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

 

ŁÓDŹ

 

Majowe spotkanie:

Data: 15.05.2017, poniedziałek, godz. 19.00-22.00

Miejsce: VI Komisariat Policji KMP w Łodzi, Wysoka 45

Temat: Narkotyki bez tajemnic

Prowadzące: Dariusz Kaniowski - policjant, mąż, a przede wszystkim ojciec

Formuła spotkania: prelekcja, dyskusja

Opis spotkania: Narkotyk, substancja psychoaktywna, środek odurzający, używka – to określenia o podobnym znaczeniu stosowane wymiennie w języku potocznym. W medycynie, psychologii aktualnie obowiązującym nazewnictwem jest substancja psychoaktywna. W medycynie „narkotykami” określa się te substancje psychoaktywne, które działają m.in. przeciwbólowo poprzez określone receptory mózgowe (opioidowe). Te definicje z pewnością nie jedna z Was wyrecytuje w nocy, ale czy wiecie jak one wyglądają? Czym się różnią? Jak je rozpoznać? Czy moje dziecko miało z nimi kontakt? Jak zareagować? To niektóre z pytań, które trapią każdą matkę. Tym razem jest ktoś, kto postara się na te wszystkie pytania odpowiedzieć. Będziemy mogły oglądać, dotykać, a przede wszystkim pytać. Wujek "google" z pewnością nie ma takiej wiedzy, jak prowadzący spotkanie. Zapraszamy, bo gdzie indziej szukać informacji jak nie u źródła?Jeżeli nie możesz uczestniczyć w spotkaniu, a chciałabyś zadać kilka pytań, napisz do nas. Na spotkaniu przekażemy do Ciebie kontakt.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać: "maj". Ilość miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KATOWICE

 

Czerwcowe spotkanie:

Data: 20.06.2017, wtorek, godz. 19.00-21.00

Miejsce: WROTKA ROLLER DISCO, Katowice, ul. Dąbrówki 10, parking pod disco, http://wrotka.pl/

Temat: 2 urodziny Klubu Mamuśki na disco-wrotkach

Formuła spotkania: zajęcia sportowe

Prowadząca: każda mama

Opis: Drugie urodziny Klubu Mamuśki będziemy świętować muzycznie na wrotkach! Zapraszamy wszystkie mamy na wspólny wypad. Koszt wejściówki to 10zł +5 zł za wypożyczenie rolek.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tytule maila należy wpisać "czerwiec". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 

Drugie czerwcowe spotkanie:

Data: 29.06.2017, środa, godz. 18.00-ok 21.00

Miejsce: Kawiarnia Fotograficzna, PCK 19, 40-057 Katowice
https://www.facebook.com/kawiarniafotograficzna/

Temat: Poczucie własnej wartości dla mam

Formuła spotkania: dyskusja, prelekcja

Prowadząca: Angelika Kaźmierczak, zaprzyjaźniona z klubem psycholog, logopeda, trener z uprawnieniami pedagogicznymi.

www.psychologo.pl

www.facebook.com/psychologozabrze

Opis: Warsztaty dla mam, dla których wciąż jest coś ważniejszego niż one same. Dla tych z Was, których potrzeby są zawsze na końcu, które dają z siebei codziennie 120% normy, które nie pamiętają kiedy zajęły się swoimi własnymi potrzebami. Tym razem skupimy się tylko na Was. To będzie Wasz czas! Zobaczysz siebie w nowym świetle, przypomnisz sobie z czego możesz być dumna i jakie są Twoje atuty. A przede wszystkim miło spedzisz czas w gronie wspaniałych mam, takich jak Ty!

Spotaknie uwieczni w obiektywie jak zawsze Magdalena Kyzioł
https://www.facebook.com/Kyziolphoto/?fref=ts

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tytule maila należy wpisać "czerwiec2". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 


SOSNOWIEC

Majowe spotkanie:

Data: 14.06.2017, środa, godz. 17.00-20.00

Miejsce: Gusto2 (Czeladź, ul. Wiejska 40, niedaleko czeladzkiego M1)

Temat: Miej oko na OKO

Prowadzący: Katarzyna Wojcieszkiewicz – Hacuś, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż specjalizacyjny z zakresu okulistyki odbywała w Wojewódzkim Szpitalu w Tychach oraz w nagrodzonym Laurem Pacjenta Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. prof. Gibińskiego w Katowicach.  Swoje kompetencje zawodowe zdobywała pod okiem specjalistów z Europy, współpracując m.in. z Uniwersytetem Medycznym w Bordeaux oraz w Nicei. Mając na wadze dobro Pacjentów, wciąż rozwija swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach medycznych z zakresu okulistyki. Cierpliwa, wyrozumiała, empatyczna. Niezwykle ceniona i lubiana przez pacjentów.

Formuła spotkania: rozmowa, dyskusja

Opis: Czy okulary przeciwsłoneczne dla malucha to dobry pomysł? Jak stymulować rozwój wzroku naszych pociech? Kiedy wybrać się na pierwszą wizytę u okulisty? I dlaczego pozwalanie dzieciom na nadmierne korzystanie z telefonów i tabletów to samo zło? Na te i inne pytania odpowiemy na naszym spotkaniu.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "czerwiec".

 

 

CZĘSTOCHOWA

Najbliższe spotkanie:

Data:

Miejsce: 

Temat:

Prowadząca:

Formuła spotkania:

Opis:

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "spotkanie". Liczba miejsc ograniczona.

 

NYSA

 

Najbliższe spotkanie:

Data:

Miejsce:

Temat:

Prowadząca:

Opis: 

Formuła spotkania: 

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tytule maila należy wpisać "spotkanie". Liczba miejsc ograniczona.