Get Adobe Flash player

"Żadna mądrość, której możemy nauczyć się na ziemi, nie da nam tego,
co słowo i spojrzenie matki" <Wilhelm Raabe>

WROCŁAW

 

Październikowe spotkanie dla mam:

Data: 19.10.2017, czwartek, godz. 18.30-20.30

Miejsce: Imaginarium. Centrum Wirtualnej Rzeczywistości, ul. Piłsudskiego 54-56, Wrocław

IMAGINARIUM to pierwsze we Wrocławiu centrum wirtualnej rzeczywistości. Odkryjesz tu niespotykane do tej pory możliwości rozrywki i edukacji!

https://www.imaginariumwroclaw.pl/
https://www.facebook.com/imaginariumwroclaw/

Temat: Mamuśki w wirtualnej rzeczywistości, czyli wyprawa do Imaginarium

Formuła spotkania: zabawa

Prowadzący: eksperci Imaginarium

Opis spotkania: Pewnie nie raz każda z nas miała ochotę przenieść się do innej rzeczywistości. Zostawić pranie, sprzątanie, prasowanie, wieczorne usypianie dzieci i uciec gdziekolwiek, byle szybko… choćby na Marsa! Teraz to już możliwe! Razem wybierzemy się do krainy wyobraźni, która dzięki cyfrowym technologiom stanie się rzeczywistością! Będziemy spełniać marzenia o lataniu, teleportacji, wizycie w kosmosie czy głębinach oceanu.

UWAGA! Zabieramy ulubiony kubek i kawę lub herbatę dla siebie – właśnie taką, jak lubisz! Wrzątek będzie – zaparzymy i wspólnie ogrzejemy ten październikowy wieczór :)

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://goo.gl/forms/R7ntJBFsRxVPvVUK2 Kliknij link lub skopiuj go do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

DZIERŻONIÓW

 

Majowe spotkanie:

Data: 31.05.2017 (środa) godz. 17.00

Miejsce: Biuro Nieruchomości „Centro”, Rynek 55 lok. 4, Dzierżoniów  (dawny budynek sądu)

Temat: Dzień Matki w Klubie Mamuśki

Prowadząca: Marzena Zdolska - mama Filipa (6l.),  kobieta sukcesu, specjalistka z zakresu social media i marketingu. Właścicielka firmy Clever Media, organizatorka i pomysłodawczyni I Forum Kobiet „Jestem Kobietą” oraz największego motywacyjno-biznesowego eventu na Dolnym Śląsku II Dolnośląskie Forum Business & Motivation.

Formuła spotkania: warsztaty

Opis: Historia Marzeny to dowód na to, że możesz osiągać rzeczy, które wielu wydają się niemożliwe, że  to o czym marzysz jest dla ciebie jeśli tylko znajdziesz w sobie siłę by po to sięgnąć. Porozmawiamy o tym jak można połączyć życie rodzinne z rozwojem kariery zawodowej, a dla wszystkich mam businesswoman Marzena opowie o planach rozwoju w Clever Media, które pozwolą rozwinąć Wasz biznes.

Prosimy o zbieranie i przyniesienie zakrętek :)
Po spotkaniu zapraszamy do kawiarni na kawę :)

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "maj". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 

GLIWICE

Październikowe spotkanie:

Data: 19.10.2017, czwartek,  godz. 17.30-19.00

Miejsce: "O rety", ul. Derkacza 13, 44-100 Gliwice

Temat: Mamuśki heklują

Formuła spotkania: warsztaty

Prowadząca: Ewa z Pufoniady, https://web.facebook.com/pufoniada/

Opis: "Kreatywność jest zaraźliwa", mawiał Albert Einstein. I my na takie kreatywne zajęcia zapraszamy w październiku. Chwycimy w dłonie szydełka. Przypomnimy sobie co to są słupki i półsłupki. Szydełkowanie dla wielu jest twórczą i relaksującą pasją, ale też odpręzającą zabawą po całym dniu pracy. Szydełkowanie to obecnie modne hobby. W trakcie warsztatów zrobimy podstawki pod kubek z sznurka bawełnianego. Spotkanie zarówno dla osób szydełkujących, jak i dla tych, które dopiero planują zacząć przygodę z heklowaniem ????

Sznurki na warsztaty dostarcza Lovely Cottons, https://web.facebook.com/lovelycottonsyarn/

UWAGA: prosimy zabrać ze sobą szydełka nr 8-10 (jeśli ktoś takie posiada).

Zapisy: spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, obowiązuje jednak rezerwacja poprzez wysłanie zgłoszenia mailowego na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule „październik”, w treści imię i nazwisko uczestniczki. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

 

BRZEG

 

Październikowe spotkanie:

Data: 25 października 2017 r., godz. 16.30-18.00

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Brzegu Oddział dla Dzieci ul. Jana Pawła II 2/2

Temat: Być blisko, ale nie dać sobie wejść na głowę (spotkanie w ramach cyklu "Supełek Rozmaitości" ralizowanego w każdą środę miesiąca)

Prowadzący: Joanna Bzdzion, coach rodzicielski. Pracuje z rodzicami, pomagając im budować dobre relacje z dziećmi. Jest przekonana, że wszystkie dzieci są z natury dobre, a trudne dziecięce zachowania wynikają z tego, że nie potrafią one inaczej komunikować swoich potrzeb. Wierzy też, że rodzice są najważniejszymi nauczycielami dzieci i że warto, jako rodzic, nabywać umiejętności, które pozwolą budować dobre i szczęśliwe relacje z dziećmi. Ma dwójkę dzieci w wieku 6 i 3 lat.

Formuła spotkania: interaktywny wykład

Opis spotkania:  Wychowanie dzieci przysparza dorosłym wielu wątpliwości:
•    Co i jak robić, żeby wychować szczęśliwego człowieka?
•    Jak poradzić sobie z własnymi emocjami?
•    Jak być blisko, a jednocześnie nie dać sobie wejść na głowę?

Dzieci często naciskają najczulsze przyciski rodziców i budzą skrajne emocje- od niepojętej miłości i radości, po największą złość. Relacja rodzic-dziecko to relacja, która jest dla wielu osób bardzo ważna. Warto przyglądać jej się z różnych stron, odkrywać ją na nowo i budować tak, jak pragniemy. Dobre relacje z innym ludźmi (zwłaszcza z własnymi dziećmi czy rodzicami) są jednym z ważniejszych źródeł satysfakcji w życiu. Dlatego tak ważne jest, żeby o nie dbać, budować je świadomie i rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila prosimy wpisać 'październik'. Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

 

ŁÓDŹ

 

Październikowe spotkanie:

Data: 10.10.2017 (wtorek) godz. 19.00-22.00

Miejsce: Piotrkowska 217 Klubokawiarnia "All Star"

Temat: Tajemnice porządku

Prowadzące: Milena Janczak i Magdalena Korycka

Formuła spotkania: warsztaty

Opis spotkania: Sprzątanie niejednej z nas spędza sen z oczu. Dla jednych to pasja, a dla innych udręka. Tym razem chcemy Was zaprosić na spotkanie ze sztuką porządkowania. Specjalnie dla Was zagłębiłyśmy się w różnych trendach w porządkowaniu naszego wymykającego się życia. Tym razem chcemy również Was zachęcić do współtworzenia tego spotkania. Przyjdźcie i podzielcie się z nami swoimi cudownymi sposobami na okiełznanie bałaganu. Każdej Mamie się to przyda. Czekamy na Was i Wasze cudowne pomysły. Wy potrzebujecie nas a my Was, a więc do zobaczenia :)

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać: "październik". Ilość miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KATOWICE

 

Czerwcowe spotkanie:

Data: 20.06.2017, wtorek, godz. 19.00-21.00

Miejsce: WROTKA ROLLER DISCO, Katowice, ul. Dąbrówki 10, parking pod disco, http://wrotka.pl/

Temat: 2 urodziny Klubu Mamuśki na disco-wrotkach

Formuła spotkania: zajęcia sportowe

Prowadząca: każda mama

Opis: Drugie urodziny Klubu Mamuśki będziemy świętować muzycznie na wrotkach! Zapraszamy wszystkie mamy na wspólny wypad. Koszt wejściówki to 10zł +5 zł za wypożyczenie rolek.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tytule maila należy wpisać "czerwiec". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 

Drugie czerwcowe spotkanie:

Data: 29.06.2017, środa, godz. 18.00-ok 21.00

Miejsce: Kawiarnia Fotograficzna, PCK 19, 40-057 Katowice
https://www.facebook.com/kawiarniafotograficzna/

Temat: Poczucie własnej wartości dla mam

Formuła spotkania: dyskusja, prelekcja

Prowadząca: Angelika Kaźmierczak, zaprzyjaźniona z klubem psycholog, logopeda, trener z uprawnieniami pedagogicznymi.

www.psychologo.pl

www.facebook.com/psychologozabrze

Opis: Warsztaty dla mam, dla których wciąż jest coś ważniejszego niż one same. Dla tych z Was, których potrzeby są zawsze na końcu, które dają z siebei codziennie 120% normy, które nie pamiętają kiedy zajęły się swoimi własnymi potrzebami. Tym razem skupimy się tylko na Was. To będzie Wasz czas! Zobaczysz siebie w nowym świetle, przypomnisz sobie z czego możesz być dumna i jakie są Twoje atuty. A przede wszystkim miło spedzisz czas w gronie wspaniałych mam, takich jak Ty!

Spotaknie uwieczni w obiektywie jak zawsze Magdalena Kyzioł
https://www.facebook.com/Kyziolphoto/?fref=ts

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tytule maila należy wpisać "czerwiec2". Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

 


SOSNOWIEC

Wrześniowe spotkanie:

Data: 24.09.2017, godz. 10.00-18.00

Miejsce: MOK Wojkowice

Temat: Dla Alicji
https://www.facebook.com/alicjamickos/

Prowadzący: każda mama

Formuła spotkania: impreza charytatywna, rozmowy z ekspertami / animacje dla dzieci / warsztaty ze specjalistami

Opis: Łączymy przyjemne z pożytecznym. 24 września spotykamy się, by porozmawiać, pobyć razem, napić się pysznej herbaty lub aromatycznej kawy. Po to, aby wymienić się spostrzeżeniami i wakacyjnymi wspomnieniami. Ale nie tylko. W tym dniu spotykamy się także po to, by pokazać, że mamuśki mogą na siebie liczyć. Zawsze!

24 września wielki piknik charytatywny na rzecz Ali Mickoś. W trakcie imprezy będziecie mogły skorzystać z porad specjalistów, m.in. fizjoterapeutów. Jeśli macie jakieś pytania, notujcie je już dziś i przybywajcie jak najliczniej???? Będzie dużo dobrej zabawy, moc pozytywnej energii i ogromna porcja wiedzy.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "wrzesień".

 

 

CZĘSTOCHOWA

Najbliższe spotkanie:

Data:

Miejsce: 

Temat:

Prowadząca:

Formuła spotkania:

Opis:

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila należy wpisać "spotkanie". Liczba miejsc ograniczona.

 

NYSA

 

Najbliższe spotkanie:

Data:

Miejsce:

Temat:

Prowadząca:

Opis: 

Formuła spotkania: 

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tytule maila należy wpisać "spotkanie". Liczba miejsc ograniczona.