Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Hotel Polanica Resort&Spa - Twoje miejsce na rodzinny wypoczynek

Hotel Polanica Resort&Spa położony jest w Polanicy-Zdroju, miejscowości o bogatej tradycji uzdrowiskowej. Malownicze położenie, zrewitalizowany Park Zdrojowy, słynny deptak oraz bliskość wielu atrakcji Ziemi Kłodzkiej są gwarancją udanego wypoczynku.

Gościom hotelu przygotowaliśmy 95 komfortowych pokoi, w większości posiadających balkony. Kulinarnie zaspokoimy gusta w przestronnej restauracji, obok której znajduje się Lobby oraz Centrum Konferencyjne.

Pełnowymiarowy basen w naszym Parku Wodnym wyróżnia nas wśród obiektów noclegowych. Z myślą o naszych Gościach stworzyliśmy strefę z masażerami i gejzerami, płytką strefę dla dziecka ze zjeżdżalnią w kształcie Słonika, jacuzzi oraz strefę saun- łaźnia parowa, sauna sucha oraz saunarium.

Na Gości ceniących aktywność fizyczną czeka siłownia wyposażona w sprzęt typu cardio i wolne ciężary,  kryta hala sportowa z wielofunkcyjnym boiskiem a także wypożyczalnia rowerów.

Na relaks i odnowę zapraszamy do strefy SPA.

Dla naszych najmłodszych Gości czekają dwie sale zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw.

Na wieczór zapraszamy Gości do naszego klubu tanecznego z kregielnią-oferujemy cztery profesjonalne w pełni zautomatyzowane tory bowlingowe.

Szczegóły:

https://www.hotelpolanica.pl