Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Dolnośląskie Centrum Dziecięce zaprasza

 

Dolnośląskie Centrum Dziecięce jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek medycznych we Wrocławiu. Centrum oferuje kompleksowe usługi medyczne dla dzieci w każdym wieku. Wysoką jakość świadczeń gwarantuje wysokokwalifikowany zespół medyczny, którego trzon stanowią lekarze, a wśród nich m.in. pediatra, neurolog, alergolog, okulista, kardiolog, endokrynolog, dermatolog, laryngolog, ortopeda, reumatolog oraz lekarz rehabilitacji medycznej.

Dziecięce Centrum Medyczne DCD wyposażone jest w najnowszej generacji sprzęt medyczny, który pozwala wykorzystać najbardziej nowoczesne metody diagnostyczne bez odsyłania do innych placówek. Z myślą o dobrym samopoczuciu pacjentów, przestrzeń przychodni zaaranżowana jest w taki sposób, aby dzieci i ich opiekunowie nie odczuwali dyskomfortu wiążącego się z wizytą u lekarza - ciepła kolorystyka wnętrz, ozdoby ścienne, kącik zabaw itp.

Do dyspozycji naszych małych pacjentów oddajemy również profesjonalnie wyposażony gabinet zabiegowy i wykwalifikowany zespół z zakresu pielęgniarstwa, który posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami.

 

Dolnośląskie Centrum Dziecięce
Al. Wiśniowa 83 D-E
53-126 Wrocław
tel. 71 346 16 96
www.dcd.wroclaw.pl