Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Listy do Mikołaja

 

Są takie prezenty z dzieciństwa, które pamięta się przez całe życie. Jesteśmy przekonane, że takim upominkiem będzie list napisany przez TEGO Mikołaja i wysłany prosto do Twojego dziecka!

Każdy list od Mikołaja opowiada inną, pełną przygód, zabawną, historię z codziennego życia Mikołaja w Laponii. Stwórz dla Twojego dziecka list od mikołaja w niecałe 5 minut. Podaj imię, wybierz i dowolnie edytuj treść, dopisz coś od siebie, a resztą zajmie się sam Święty Mikołaj. List przyjdzie tradycyjną pocztą do Twojego domu już po kilku dniach. Radość i niedowierzanie gwarantowane.

http://www.listymikolaja.pl/list-od-mikolaja.html

A kiedy jeszcze TEN Mikołaj mówi właśnie do mnie…kiedy ma MOJE ZDJĘCIE i wie, że właśnie urodziła mi się młodsza siostra, którą powinienem się opiekować? Tego jeszcze nie było!

Zamów w 100% spersonalizowaną wideo wiadomość, w której Święty Mikołaj zwróci się bezpośrednio do Twojego dziecka. Pojawi się w niej imię, wiek oraz dodane przez Ciebie zdjęcia. Usiądź wygodnie ze swoim dzieckiem i przenieś się do magicznego świata Mikołaja. Niezapomniana pamiątka i zdecydowany bestseller!
http://www.listymikolaja.pl/wideo-od-mikolaja.html

Więcej informacji dostępnych jest na: www.listymikolaja.pl