Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Poldaun - zdrowa pościel dla dzieci

 

Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród producentów branży tekstylnej w Polsce i dobrze znamy Twoje potrzeby. Przez wszystkie lata naszej działalności, z nieprzerwaną pasją, testowaliśmy nowe rozwiązania i technologie produkcji wypełnień pościelowych oraz wprowadzaliśmy na rynek nowe kolekcje pościeli, zawsze dbając o najwyższą jakość, aby dać Ci luksus, na jaki zasługujesz.

Nie boimy się wyzwań i innowacyjnych rozwiązań i dlatego dziś, jak żaden inny producent w branży, możemy poszczycić się jednoczesnym posiadaniem licencji na używanie tak wielu znanych marek. Nasza włóknina poliestrowa jest ceniona przez najbardziej wymagających, bo sprawia, że sofy, krzesła i materace są jeszcze bardziej sprężyste i komfortowe, a nasza pościel z wypełnieniem puchowym zdobyła uznanie nawet w Japonii.

Poldaun to nie tylko hale produkcyjne wyposażone w profesjonalne linie technologiczne, ale przede wszystkim zespół ambitnych, kreatywnych i pełnych energii ludzi. Potrafimy cieszyć się życiem i czerpać z niego to co najlepsze. Właśnie dlatego każdy z nas ma już kołdrę i poduszkę z firmowej kolekcji i kiedy rano budzimy się w naszej pościeli, jeszcze przed poranną kawą, czujemy, że dzisiaj będzie dobry dzień.

Nasza pościel dla dzieci z wypełnieniem Ingeo® to innowacyjne rozwiązanie na rynku pościeli. Włókno Ingeo® łączy zalety wypełnienia naturalnego i syntetycznego – posiada wszystkie właściwości wysokiej jakości włókien syntetycznych a jednocześnie oferuje wyjątkowy komfort płynący z jego naturalności.

Pozyskiwane w 100% z corocznie odnawialnego źródła surowca jakim jest kukurydza sprawia, że ulega całkowitej biodegradacji i nie zanieczyszcza środowiska. Doskonała zdolność odprowadzania wilgoci i przepuszczania powietrza, nie zatrzymuje obcych zapachów. Płaska podusia z przeszyciem – optymalny kształt i wysokość zgodne z zaleceniami neonatologów i pediatrów. Tkanina pokryciowa to delikatna francuska bawełna, bezpieczna dla Twojego dziecka, bez zawartości syntetycznych barwników.
Wypełnienie kołder i poduszek stanowi Ingeo® – 100% włókna PLA, naturalne włókna pozyskiwane z roślinnych, corocznie odnawialnych, źródeł surowca (m.in. kukurydzy), hypoalergiczne, bezzapachowe

Dodatkowo dla mam z Klubu Mamuśki oferujemy rabat w naszym sklepie internetowym www.sklep.poldaun.pl w wysokości 20% na wszystko po wpisaniu w miejscu kody rabatowe KLUBMAMUSKI ważny od dzisiaj do końca czerwca.

Zapraszamy: www.poldaun.pl