Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Oleofarm i Mamy Czas na Zdrowie

 

 

oleofarm slOleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych, jak również zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych.

Głównym założeniem Oleofarm jest dbałość o zdrowie, odporność i witalność osób w każdym wieku, poprzez oferowanie produktów o najwyższej jakości.

Dbając o najwyższą jakość produktów prowadzone są badania zarówno we własnym laboratorium jak i w laboratoriach zewnętrznych Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Firma regularnie uczestniczy w targach oraz konferencjach medycznych, sympozjach oraz kongresach w celu zbliżenia się do świata nauki, reprezentantów przemysłu farmaceutycznego i medycznego.

Tworzenie nowatorskich rozwiązań, otwartość umysłu, chęć do działania oraz zaangażowanie w pracę są podstawą rozwoju. Oleofarm inwestuje w innowacyjne technologie z zastosowaniem najnowszych osiągnięć biotechnologii.

Kreatywność oraz odwaga są źródłem dynamicznego rozwoju firmy.

www.oleofarm.pl

 

Zostań zdrową mamą w ramach akcji MAMY czas na zdrowie!

mamy czas sljpgProgram MAMY czas na zdrowie ma zachęcić mamy do wprowadzenia zdrowego stylu życia w rodzinie oraz uświadomić jak ważne jest wykształcenie odpowiednich nawyków żywieniowych, zwłaszcza u dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Nie wystarczy bowiem dbać o dietę wyłącznie najmłodszych członków rodziny. To przecież rodzice są dla nich żywieniowym wzorem, dlatego zdrowy styl życia powinien być prowadzony przez całą rodzinę.

Według raportu organizacji UNICEF, opublikowanego na początku 2013 roku, polskie dzieci tyją najszybciej w Europie. W ciągu ostatnich 10 lat liczba dzieci z nadwagą podwoiła się. Dotyczy to głównie 11, 13 i 15latków – aż 17% z nich zmaga się z nadwagą. W ostatniej dekadzie urosła też liczba dzieci cierpiących na otyłość. Daje to nam niechlubną 28.pozycję na 29 przebadanych państw. Nie lepiej jest także z uprawianiem sportu. Udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych najczęściej ogranicza się do uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego, a tylko około 25% dzieci uprawia sport także po szkole. Jednym z powodów jest brak nawyku uprawiania aktywności wspólnie przez całą rodziną.

Za sprawą Was, drogie Mamy, chcemy poprawić żywieniowe przyzwyczajenia polskich rodzin, zwiększyć wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania oraz zachęcić do aktywnego spędzania czasu wspólnie z rodziną. Doskonale wiemy, że obecnie jesteśmy zabiegani, a wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych może sprawiać wrażenie zadania czasochłonnego i wymagającego. Dlatego proponujemy Wam działanie na zasadzie małych kroków. Nie musicie od razu robić żywieniowej rewolucji. Zmiany wprowadzone stopniowo, ale skutecznie i na trwałe, pozwolą kształtować odpowiednie, żywieniowe przyzwyczajenia oraz pozytywnie wpływać na naszą kondycję i dobre samopoczucie!

www.mamyczasnazdrowie.pl