Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Na wakacje i do szkoły - plecaki Topgal

 

 

Firma TOPGAL a. s. powstała w Czechach w roku 1993 jako producent galanteri skórzanej. Dwa lata później zdecydowała się na specjalizację w zakresie produkcji plecaków szkolnych z oryginalnym i uniwersalnym designem. Od tamtego czasu notuje swój dynamiczny rozwój produktowy i sieciowy dzięki własnym projektom oraz rozumnej strategii marketingowej na rynku europejskim.

Marka Topgal obejmuje kilka grup produktowych.

- plecaki szkolne, piórniki, plecaczki i piórniki dla młodszych dzieci przedszkolnych sprzedawane w kolekcji CHILLI
- plecaki dla młodzieży oraz plecaki na czas wolny w kolekcji STREET HiT
- specjalną kolekcję EUFORIA i ŃUŃO, dostępne tylko w internetowym sklepie www.topgal-plecaki.pl
- pozostałe wyposażenie do plecaków i dla uczniów i dla studentów (okładki na legitymacje szkolne, pelerynki, pojemniki śniadaniowe, butelki na napój).

Podstawowym celem naszej firmy jest zadowolenie klienta poprzez wygodny zakup produktów z najwyższej półki jakościowej przy utrzymaniu rozsądnej ceny. Dlatego z naszymi produktami można spotkać się w najróżniejszych sklepach w całej Polsce! i nie tylko - nasze produkty można także nabyć w niektórych europejskich sklepach Bata. 

Podejmowanie realizacji takiego celu jest dostrzegane i cenione przez klientów. Staramy się systematycznie zmieniać i ubogacać nasze kolekcje w zależności od potrzeb i sugestii naszych klientów. Topgal to także marka odpowiedzialna społecznie- część dochodu ze sprzedaży naszych produtków przekazujemy fundacji Mały Noe.

Naszym klientem są dzieci. Stąd też staranność w wykonaniu naszych produktów jest nawet w najdrobniejszym elemencie. Dbamy głównie o ich zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Zdrowie gwarantują prawidłowo zbudowane konstrukcje pleców, szelek nośnych, systemów regulacji. Bezpieczeństwo - mnóstwo elementów i płaszczyzn odblaskowych, światełka, refleksyjne lamówki, nici, itp. Dzięki tym rozwiązaniom Twoje dziecko będzie znacznie lepiej widoczne na drodze w gorszych warunkach. A dobre samopoczucie to już jest temat designu, projektu zewnętrzego naszych plecaków, który jest uniwersalny i ponadczasowy. Dzieci przepadają za zmiennymi minkami, termometrami nastrou, wymienne elementy kwiatowe dla dziewczynek czy wojskowe dla chłopców, migające światełka, itd. Te elementy czynią nasze plecaki bardzo radosne i nie nużą się dzieciom. 

Nasze plecaki są bardzo praktyczne. Mnóstwo kieszonek, schowków, uchwytów - pozwalają dziecku zachować porządek, choć czasem też się w nich gubią. Jaka jest żywotność naszych plecaków? Przy w miarę ludzkim traktowaniu plecaków są one w stanie wytrzymać bez problemu i trzy, cztery lata. Szybciej się znudzą niż zniszczą.

Polecamy naszą najnowszą kolekcję: http://www.topgal-plecaki.pl/plecaki-szkolne-2015/

Zapraszamy do naszego sklepu: http://www.topgal-plecaki.pl/