Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Rozwijaj kreatywność z kreatywnemaluchy.pl

KREATYWNE MALUCHY powstały z miłości do dzieci i potrzeby zapewnienia im jak najlepszego rozwoju i świetnej zabawy. Celem jest rozwój manualny i motoryczny dzieci poprzez kreatywną zabawę, a szczególnie poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty. W sklepie internetowym znaleźć można kreatywne zabawek i artykuły plastyczne dla dzieci. Zabawki dobrane są tak, aby prowokowały do rozwoju kreatywności i abstrakcyjnego myślenia, aby pozwalały  dziecku na zetknięcie się z plastycznymi materiałami z którymi mogą samodzielnie, bezpiecznie tworzyć wszelkie wymyślone kształty.

Grupa pedagogów, artystów, techników i rodziców czuwa nad tym, aby rodzic kupujący w „Kreatywnych Maluchach” był w pełni poinformowany o zaletach, możliwościach i zastosowaniu każdego zakupionego produktu.

Kreatywnemaluchy.pl prowadzą warsztaty plastyczne w szkołach, przedszkolach i placówkach edukacyjnych i są wyłącznym dystrybutorem w Polsce nietypowych materiałów kreatywnych takich jak:

PlayMais - kolorowy materiał ze skrobi, który potrzebuje tylko trochę wody (wilgotnej ściereczki) aby się ze sobą kleił. Można go dowolnie kształtować, rolować, ciąć, a nawet po nim pisać. Wyprodukowany w Niemczech.
Kinetyczny piasek - to w 98 % piasek, a w2 % nietoksyczny polimer, dzięku któremu piasek się porusza. Jest relaksacyjny, hipnotyzujący i łatwo po nim posprzątać. Wyprodukowany w Szwecji.
 Pucholina -  lekka jak powietrze i puszysta jak chmurka, nie brudzi, przecięta zachowuje wyraźne krawędzie, a dzięki foremkom najmniejsze detale. Jest nietoksyczna, antyalergiczna i bezglutenowa. Unosi się na wodzie! Nie zostawia plam, ani okruchów i przede wszystkim nigdy nie wysycha!

Komódka Pana Robótki - licencjonowany "Pan Robótka" pokazuje dzieciom kreatywne zabawy. Jego głównym atrybutem, a zarazem scenografią programu jest "komódka",  w której przechowuje swoje niezbędne akcesoria. I właśnie taką komódkę, tylko odpowiednio pomniejszoną zakupić można w sklepie.

Smoki morskie - świetna alternatywa dla rybek. Skorupiaki, wykluwają się z jaj po kontakcie z wodą. Pływają, jedzą, rozmnażają się. Trzeba je karmić załączoną łyżeczką i napowietrzać wodę pompką. Smoki wygrały w tym roku 3 światowe prestiżowe nagrody na najlepszą zabawkę hobbistyczną 2013.

Serdecznie zapraszamy: www.kreatywnemaluchy.pl