Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

 

 

Dwór Elizy - ciekawe miejsce na wypoczynek w Kotlinie Kłodzkiej
 
Hotel SPA Medical Dwór Elizy w V edycji 2012/2013 konkursu "Hotel Przyjazny Rodzinie" otrzymał najwyższą ocenę 5 słoneczek na 5 możliwych.
 
Hotel SPA Medical Dwór Elizy to obiekt położony w kurorcie Długopole Zdrój, w sercu Kotliny Kłodzkiej, blisko gór i kurortów narciarskich Zieleniec i Czarna Góra.
 
Nasz hotel otaczają piękne lasy, a naprzeciwko hotelu znajduje się Park Zdrojowy z Pijalnią, gdzie można napić się jedynej w Polsce wody o właściwościach detoksykujących.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 55 luksusowo urządzonych pokoi oraz apartamenty. Komfortowe warunki i wyjątkowo urocza lokalizacja hotelu sprawią, że pobyt w Dworze Elizy będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Aby uatrakcyjnić Państwa wizytę wyposażyliśmy Hotel w szeroką ofertę usług: basen, sauny, Centrum Profesjonalnej Odnowy Biologicznej i Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych (Centrum SPA, Centrum Kosmetyczne, Centrum Rehabilitacyjne oraz Centrum Medycyny Estetycznej), restaurację oferującą wyśmienite potrawy kuchni europejskiej oraz kawiarnię połączoną z cukiernią, w której można delektować się wytwarzanymi na miejscu specjałami.

Zapraszamy do Świata Dziecka w Dworze Elizy. Na dzieci odwiedzające Dwór Elizy czeka nie tylko hotelowy basen z wodą o temp. ok. 30 st. C, ale także duża piaskownica na tarasie, sala zabaw, specjalne menu w hotelowej restauracji i wiele udogodnień.

Goście Dworu Elizy odwiedzający nas w okresie wakacyjnym otrzymują mini paszport ze zniżkami do najciekawszych miejsc w Kotlinie Kłodzkiej.

Szczegóły: www.dwor-elizy.pl