Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

 

Health Resort & Medical SPA „Panorama Morska” zaprasza na rodzinne wakacje

 

Aquapark Health Resort & Medical SPA zaprasza na niezapomniany pobyt wakacyjny w Jarosławcu.
Health Resort & Medical SPA „Panorama Morska” to idealne miejsce dla tych, którzy szukają relaksu, wytchnienia i regeneracji, a także dla gości ceniących wysoką jakość usług i komfort wypoczynku.

Do dyspozycji gości jest kompleks o powierzchni ok. 10 ha, który posiada ponad 400 nowoczesnych pokoi w budynkachi domkach na terenie zadrzewionym, restauracje: Laguna, La Costa, w których można skosztować przysmaków kuchni polskiej, największy nad Bałtykiem Aquapark, klimatyczne centrum SPA & Wellness, czyli relaks i ukojenie zmysłów oraz gabinety rehabilitacyjne i odnowy biologicznej.
Świetne położenie ośrodka - zaledwie 350 m od pięknej, piaszczystej plaży, deptaka oraz głównych atrakcji turystycznych Jarosławca, sprawia, że można tutaj spędzić naprawdę niezapomniane wczasy nad morzem, rodzinny wypoczynek, pobyt Spa czy turnus rehabilitacyjny.
Nadmorski Resort polecany jest szczególnie matkom z małymi dziećmi, rodzinom z dziećmi, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym oraz tym, którzy chcą aktywnie spędzić czas nad morzem. To również miejsce, w którym można zorganizować oraz profesjonalnie przeprowadzić szkolenia i konferencje nad morzem. Największą atrakcją jest ogromny Aquapark – kompleks wewnętrznych i zewnętrznych basenów wielofunkcyjnych z podgrzewaną wodą i leżakami (bezpłatny dla gości resortu). O dobre samopoczucie, relaks i urodę można natomiast zadbać w nowoczesnym spa & wellness.

Wypoczynek z dziećmi nad morzem? Turnus rehabilitacyjny? Wczasy zdrowotne nad morzem? Weekend Spa?
Tylko w Health Resort & Medical SPA „Panorama Morska” w Jarosławcu!
Doskonała propozycja dla każdego! Nie czekaj i odwiedź nas w te wakacje!

Szczegóły: www.panorama-morska.pl